logo_UkrLangDefence

 

Друзі,
учасники Руху Захисту Української Мови запрошують Вас взяти участь в акції протесту
“Ні!” мовному закону Колісниченка-Ківалова!

 

Де: Вулиця Михайла Грушевського, 5 (біля Верховної Ради України)

Коли: 20.09, з 9:00 до 11:00

Увага: хода не є політичною!

Головні вимоги учасників протесту до Уряду та Президента є:

До Уряду: забезпечити повноцінне функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя згідно зі статтею 10-ю Конституції України (ст. 10): «Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України».

До Президента: Підписати “Проект закону про визнання таким, що втратив чинність, Закон. України “Про засади державної мовної політики”.

Нагадуємо, Закон “Про засади державної мовної політики” № 5029-VI від 03.07.2012  (так званий, Закон Колісниченка-Ківалова) було ухвалено внаслідок голосування народних депутатів Верховної Ради України з порушенням норм Конституції України, регламенту та процедури розгляду. Закон Колісниченка-Ківалова нівелює статус української мови як єдиної державної, оскільки низка положень закону дозволяє використовувати регіональні мови або мови меншин замість державної в роботі органів державної влади, органах місцевого самоврядування, судочинстві та інших сферах життя. Наразі Проект закону про скасування Закону  Колісниченка-Ківалова президент не підписав, але й не ветував, його поточний статус досі «готується на підпис».

 

Друзі, долучайтеся до нашої акції! Мова – ключ до свободи кожного українця.
 Будемо раді бачити Вас!

 

Приєднатися до події можна за посиланням:

https://www.facebook.com/events/902680016505319/?active_tab=posts

Або

Заповнивши форму, що розміщена нижче

Ваше ім'я *


Ваше прізвище *


Email


Телефон *


Додатково


 

 

Facebook Comments