Фото: focus.ua

“Українська мова – твого життя основа”: поліцейських Хмельницька вчили державній мові. В рамках проведення службової підготовки останнє заняття правоохоронців присвятили українській, повідомляє видання tv7plus.com. Тренінг провела Зоя Діденко – голова Хмельницького міського осередка Товариства української мови ім. Т. Шевченка “Просвіта” . 

Хмельницьких поліцейських навчали говорити – не російською чи хмельницьким суржиком, а правильно. В рамках проведення службової підготовки для них зорганізували заняття з української. Голова міської просвіти Зоя Діденко переконувала присутніх, що знати мову, коли служиш не в міліції, а в поліції, тим паче національній – просто необхідно.

Вона наголосила, як би хто не любив Україну і що б не робив для неї корисного, розмовляючи не державною мовою, а іноземною, він псує авторитет – і країни, і свого народу в світі.

Щоб в поліції полюбили українську і розмовляли нею правильно, пані Зоя прочитала для присутніх лекцію – “Українська мова – твого життя основа”. Після якої правоохоронці ще мали змогу переглянути документальний фільм про діяльність хмельницьких “просвітян”. Власне, долучатись до їх кола очільниця “Просвіти” міста запросила поліцейських частіше. А ще висловила сподівання, що незважаючи на те, що зустріч, присвячена мові, в обласному управлінні була першою, останньою вона не стане.

Нагадуємо, Чернігівське та Одеське представництва ВО “Рух захисту української мови” відкрили безкоштовні курси української мови.

Також, Безкоштовна підготовка до ЗНО та курси української мови стартували у Дніпрі

Дізнатися про волонтерський проект “Безкоштовні курси української мови” у 17 містах та зареєструватися на їхні курси можна тут

 

Facebook Comments