Old TV Show

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про припинення дії угод щодо співробітництва у сфері телебачення, радіомовлення та інформації з урядом Росії.

Про це йдеться в постанові №1053 від 30 листопада 2016 року, яку опубліковано на урядовому порталі.

“Подальша дія зазначених угод не відповідає стану міждержавних відносин і не узгоджується із заходами, яких вживає Україна для забезпечення захисту інформаційного поля країни від негативних інформаційно-психологічних впливів”, – зазначено в пояснювальній записці до документа.

Уряд постановив припинити дію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі телебачення і радіомовлення (було ухвалено 23 жовтня 2000 році у Москві) та Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі інформації (було ухвалено 27 лютого 1998 року у Москві).

Перша угода стосувалася розвитку співробітництва щодо створення сприятливих правових, організаційних та економічних умов для забезпечення трансляції та поширення програм російських телерадіомовних організацій на території України та програм українських телерадіомовних організацій на території РФ “з метою задоволення культурно-інформаційних потреб громадян і подальшого зміцнення традиційних зв’язків між двома країнами”.

У другій йшлося про широкий та вільний обмін інформацією України та Росії, зокрема між інформаційними аґенціями, аудіовізуальними, друкованими та іншими засобами масової інформації, а також неперешкоджання на власній території продукції ЗМІ, які зареєстровані і діють згідно з чинним законодавством у державі іншої Сторони, за умови, що поширення такої продукції не суперечить вимогам чинного законодавства держави.

Також Кабінет міністрів доручив Міністерству закордонних справ у встановленому порядку поінформувати Уряд Російської Федерації про припинення дії зазначених Угод.

Нагадаємо, 12 вересня 2016 року Президент України Петро Порошенко також підписав закон про вилучення російських теле- та радіопередач з квоти європейських (крім супутникового мовлення).

Здавалося, це крок вперед. Однак, проблема з контентом на ТВ лишається актуальною. Чому? Тому що справа недоведена до кінця. Телебачення в Україні окуповане! Ніколи не звільнитися від рашизму на ТБ, допоки ним керують ворожі до України люди. Єдина можливість – заборонити російський вміст законом. Не подолавши телеокупації – не подолати окупації!

Читати:

Українську Мову Усунуто З Новорічного Ефіру!

Телебачення в Україні окуповане

 

 

 

Facebook Comments