Фото: gadventures.com

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про те, що відтепер передачі американського телеканалу National Geographic Channel будуть доступні глядачам ще й українською мовою.

Про це повідомляє видання “Україна Молода”, посилаючись на інформацію офіційного сайту Нацради.

“Зміни в Переліку іноземних програм: додано чотири телеканали, “National Geographic Channel (NGC)” транслюватиметься українською”, – йдеться в повідомленні.

Також напередодні, 9 лютого, Національна рада внесла низку змін до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Згідно змін, перелік іноземних програм доповнено двома італійськими програмами «Novela TV» і «Water Planet» і двома латвійськими телеканалами «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)». Крім того, внесено ще деякі зміни стосовно низки телевізійних каналів.

Доступними для трансляції в Україні стануть такі програми:

– «Novela TV» (у форматах SD і HD), яка  пропонуватиме глядачам фільмопоказ. Мова програми – польська. Обсяг трансляції – 24 години на добу;

– «Water Planet» (у форматах SD і HD) – за жанром – пізнавальна.  Мова програми – польська. Обсяг трансляції – 24 години на добу;

– «Sport 1 (Baltic)» і «Sport 2 (Baltic)» – тематика телеканалів – спортивні передачі. Мова програм – російська, українська, англійська. Обсяг трансляції – 24 години на добу.

Як вказується, у всіх програмах немає передач еротичного та сексуального змісту, зі сценами надмірного насилля чи жахів, фільмів, демонстрування яких заборонено на території України, а також реклами.

Нагадаємо, раніше Нацрада заборонила трансляцію в Україні російського телеканалу  “Дождь”, оскільки він показує в ефірі карти, на яких Крим позначений як територія Російської Федерації, а також демонстрував рекламу.

 

Facebook Comments