У четвер, 12 травня 2016 року о 9:00 під стінами Верховної Ради України відбудеться пікет«Захистимо українську мову! Зупинимо повзучу русифікацію України!»

Мета пікету – домогтися від Комітету свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради України внесення поправок до законопроекту «Про телебачення і радіомовлення» № 3822 від 27.01.2016 р., а саме – затвердження 75% квоти частки творів українською мовою на радіо.

Згідно Законопроекту «Про телебачення і радіомовлення» (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах) № 3822 від 27.01.2016 року в редакції Медунця О., Крулька І., Артюшенка І., Ляшка О.: «В музичних радіопрограмах і радіопередачах твори   українських   авторів   і виконавців  повинні  становити  не  менше  50 % загального щодобового обсягу мовлення, а частка пісень державною мовою  має становити не менше 75 % від загального обсягу пісень українських авторів чи виконавців. Радіоорганізації мають забезпечувати дотримання такого співвідношення рівномірно протягом всього ефірного часу».

В рамках пікету відбудеться збір підписів на підтримку даного законопроекту.

Місце проведення: м. Київ, вул. Грушевського, 5, площа перед Верховною Радою України.

Дата і час проведення: 12 травня, 9:00.

Організатор пікету: Всеукраїнське об’єднання «Рух захисту української мови».

Прес-служба,

ВО «Захист української мови»

Facebook Comments